Podnikateľský príbeh úspešnej rodinej firmy inspio.sk kt. začal na materskej dovolenke, si môhli naši startupisti vypočuť v rámci  motivačnej prednášky „Ako vybudovať prosperujúcu firmu pre 26 krajín Európy”. Prednášku viedla energická podnikateľka a zakladateľka firmy Slávomíra Kollárová.

Inspio je slovenský výrobca interiérových krásnych a originálnych dekorácií na stenu, ktorý vyrába nálepky aj podľa želania zákazníkov. Kvalitná výroba je pre nich na prvom mieste.

Bez inovácií to vraj v biznise nejde a kto neinovuje, ten o chvíľu skončí. Podnikateľ, ktorý vlastní e-shop, podľa Slávky rieši inovácie na dennom poriadku. Inovácie však prichádzajú postupne s vývojom firmy . Ako príklad uviedla automatizáciu, ktorá je podľa nej po produkte hneď druhým najdôležitejším elementom v ich biznise. Manažovanie expanzie je vraj pre majiteľa firmy obrovský psychický tlak. Taktiež odporúča každému podnikateľovi naučiť sa aspoň základy účtovníctva.

Prednáška bola spestrená náhľadmi výstupov dekoratívnych nálepiek  rôzneho druhu kt. si môhli účastníci podľa vlastného výberu aj odniesť domov.