Naši startupisti z Inkubátora UVP TECHNICOM (a nielen oni, ale aj ďalší zástupcovia malých a stredných firiemi predovšetkým z východoslovenského regiónu) mali príležitosť oboznámiť sa so systémom EOS (Entrepreneurial Operating System) v rámci hybridného worshopu AKO VYBUDOVAŤ ZDRAVÚ A ROZUMNÚ FIRMU, ktorý bol organizovaný dňa 16. februára v priestoroch UVP TECHNICOM.

Workshop viedol Dominik Orfánus, ktorý k nám po prvýkrát zavítal z Bratislavy. Účastníci sa v priebehu fascinujúceho dvojhodinového workshopu dozvedeli, ako posilniť šesť svalov, ktoré má každá firma, ako mať správnych ľudí na správnych miestach a ako škálovať firmy a prekonať „death valleys“.

Lektor:  Dominik Orfánus

Dominik je zakladateľ cestovky ChernobylX (Xtours), ktorá je svetovo najväčší tour operátor pre černobyľkú elektráreň na Ukrajine…teda do začiatku vojny. Od 2020 sa venuje aj pomoci iným firmám s „uprataním“ biznisu na základe princípov amerického systému EOS (Entrepreneurial Operating System) a dnes má takto klientov okrem Slovenska a Česka aj v Rakúsku a Rumunsku. Pred podnikaním Dominik pracoval ako reportér a analytik v týždenníku TREND.