Pridajte sa k úspešným startupom zo Startup centra TUKE – uzávierka 4. kola súťaže inovatívnych nápadov je predĺžená!

Máte nápad, ktorý chcete ďalej rozvíjať? Je váš projekt v štádiu, kedy je pripravený na rýchly rast a potrebuje na to vhodné podmienky? 4. kolo súťaže inovatívnych nápadov, projektov a podnikateľských riešení „MÁŠ NÁPAD? PREZENTUJ SVOJ STARTUP!“ bolo predĺžené do 16. septembra 2016.

malý banerStartup centrum TUKE ponúka nádejným startupom v rámci 4. kolo súťaže inovatívnych nápadov možnosť získať:

  • priestory zdarma v Startup Centre TUKE,
  • možnosť využitia potrebnej kapacity unikátnych odborných pracovísk, laboratórií a iných zariadení TUKE,
  • pomoc pri tvorbe podnikateľského plánu, získavaní partnerov, vyhľadávaní potenciálnych investorov a ďalšie benefity,
  • expertnú a mentorskú podporu.

Do súťaže sa môžu zapojiť projekty v tzv. pred-inkubačnej dobe (t.j. v štádiu nápadu), z ktorejkoľvek časti Slovenska a tiež zahraničné projekty, ktoré plánujú realizovať svoju činnosti na Slovensku.

Od roku 2014 počas svojej dvojročnej histórie v Startup centre TUKE pôsobilo 18 perspektívnych startupov s veľkým inovačným potenciálom presadiť sa na trhu.

Tretine „našich“ startupov sa podarilo získať investíciu vo výške 200 000 až 250 000 eur (napríklad cez Fond FIT a Neulogy Ventures). Na konte majú početné víťazstvá v rôznych startup súťažiach – Startup Awards, Business Idea Nadácie Tatra banky, Global Student Enterpreneur Award, Telekom Innovation contest, Creative Business Cup a mnohé iné. Pravidelne sa zúčastňujú významných startupových akcií po celej Európe.

Svoj startup môžu záujemcovia prihlásiť v termíne do 16. septembra 2016.

Informácie k prihláške a registračný formulár nájdete tu: Ako sa zapojiť.

Registrované tímy budú pozvané na prezentáciu, ktorá sa uskutoční pred odbornou výberovou komisiou. O mieste a konaní budeme tímy informovať po ukončení prihlasovania.

V prípade záujmu môžete svoj projektový zámer (prihlášku) konzultovať e-mailom alebo osobne (kontakt: lucia.gallikova@cnl.sk, tel. 055/602 3171).