Motivačné stretnutie s marketingovým expertom P. Šoltésom

Workshop bol organizovaný ako súčasť Intenzivného akceleračného programu startupov.

Workshop bol organizovaný interaktívnou formou riadenej diskusie so skúseným marketingovým expertom Petrom Šoltésom, majiteľom úspešného startupu PROMISEO, ktorý vystupoval predovšetkým ako facilitátor diskusie. Cieľom bolo otvoriť a v skupine podobne zmýšľajúcich ľudí s rôznymi skúsenosťami diskutovať problémy, na ktoré inokedy nebol priestor alebo sa s nimi subjekt dlhšie stretáva a nevie si rady.

Startupy mali možnosť diskutovať v širšom fóre, spoločne s ďalšími startapami o rôznych problémoch nielen z oblasti marketingu alebo aj podnikania ako takého, a tiež aj o problémoch, ktorých riešenie nie je jednoznačné. Účastníci spoločne analyzovali rôzne prezentované problémy spojené s rozvojom jednotlivých startupov a v mnohých prípadoch boli navrhnuté aj ich možné riešenia.

Lektor:

Peter Šoltés začínal v oblasti optimalizácie pre vyhľadávače a dnes radí v marketingu firmám od začinajúcich start-upov po medzinárodné korporácie. Vedie firmu Promiseo už viac ako 10 rokov a firma za ten čas získala ocenenia ako Google Premier Partner, Deloitte Technology Fast 500 EMEA, rôzne ocenenia za konkrétne kampane a Peter získal ocenenie Forbes 30 pod 30. Vo firme vedie tím 50 ľudí a ako osoba má tiež podiel v niekoľkých ďalších firmách.

 

Intenzívny akceleračný program startupov (IAP)  je organizovaný v rámci projektu „Rozvoj ekosystému inteligentných inovácií v regióne východného Slovenska na báze pilotnej realizácie intenzívneho programu akcelerácie podnikania“ (EAST) a je finančné podporený dotáciou zo štátneho rozpočtu Slovenskej republiky v rámci výzvy SRIN č. 6/2021 vyhlásenej Ministerstvom investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky.