Samuel Tucík
e-mail: tuciksamuel@gmail.com

Moja marketingová agentúra DETTO sa zaoberá performance marketingom, konkrétne PPC reklamou a Facebook reklamou. Náš kreatívny tím je schopný vytvoriť atraktívne a účinné reklamné kampane, ktoré prilákajú pozornosť cieľovej skupiny a dosiahnu požadovaný výsledok.

Okrem toho sme expertmi v produkcii videí. Sme schopní vytvoriť vizuálne atraktívne a výstižné videá, ktoré vám pomôžu presvedčiť potenciálnych zákazníkov a zvýšiť povedomie o vašej značke.

V našej práci používame aj dáta, ktoré nám umožňujú presne cieliť reklamy na správnu skupinu používateľov a zlepšovať efektívnosť kampaní. Naši odborníci na dáta pracujú s najnovšími nástrojmi a technológiami, aby získali presné a relevantné informácie o zákazníkoch a trhu, čo nám umožňuje prispôsobiť naše stratégie a kampane tak, aby boli čo najúčinnejšie.

V závere, naša marketingová agentúra DETTO poskytuje komplexný a profesionálny prístup k performance marketingu, kreatívnemu dizajnu a produkcii videí. Sme odhodlaní pomôcť našim klientom dosiahnuť ich marketingové ciele a zlepšiť ich online prítomnosť.