STARPORT & UVP TECHNICOM (On-line)

Dňa 19.10. sa uskutočnil 10-ty Startup Meetup organizovaný startupovým hubom Starport v spolupráci so startupom Unimus UVP Technicom, tentokrát kvôli aktuálnej mimoriadnej situácií už v online forme.

Meetupu sa zúčastnili zástupcovia troch projektov, ktorí prezentovali plnenie svojich zadaní z predošlého stretnutia.

„Permakultúrný design“ mál za úlohu si pripraviť cenové balíky navrhnuté podľa špecifického klienta. Zakladatelia „online sprievodcu Slovenským Rajom“ mali zadané si premyslieť čo je ich dlhodobí cieľ a 20-30 krátkodobých cieľov, ktorými sa k nim môžu dostať. Ku kurzom kritického myslenia sme zadali pripraviť štruktúru kurzu a 2-3 demo slajdy prezentácie, ktoré sa dajú použiť v sales procese zákazníkom.  Každý z tímov svoju úlohu splnil len čiastočne a preto úlohy hlbšie prekonzultované a ostali zadané do nasledujúceho meetupu.

Progresom je úspešné naplnenie prvých workshopov a spustenie webu Záhrada vo Fľaši, ktoré sú jedným zo spôsobov samofinancovania founderky, ktorá si buduje podnikanie v permakultúrnom designe.

Ďalší StartupMeetup11 sa bude konať v pondelok, 26.10.2020 o 18-tej opäť v on-line forme: https://meet.google.com/uos-mmsv-pgm.

.