BodyFix

BodyFix.io (predtým Vystri sa!) prináša novinku v starostlivosti o zdravie pre expertov v oblasti zdravia pre nich a ich klientov. 

Pre expertov BodyFix.io predstavuje kompletný systém na chod ich prevádzky. Zahŕňa možnosť vytvorenia karty klienta a jeho anamnézy, archív klientov, online diagnostika zakrivenia tela, online kalendár a rezervačný systém, chat a možnosť vkladania snímkov do karty pacienta a vytvárania cvikov pre daného klienta.

Pre klientov a laickú verejnosť BodyFix.io ponúka mobilnú aplikáciu s cvičeniami zostavenými fyzioterapeutom spoločnosti BodyFix alebo možnosť cvikov zostavených ich konkrétnym lekárom, terapeutom či trénerom. Stiahnuť ju je možné pre iOS a taktiež Android.

Našim cieľom je dať podnikateľom (fyzioterapeutom, športovým lekárom, trénerom, učiteľom, aj obyčajným ľudom) nástroj, ktorý im uľahčí nielen každodenný život, ale dá im aj spätnú väzbu o ich aktivitách ohľadom zdravia ich zverencov. Vďaka tomu je možné lepšie a efektívnejšie pripravovať cvičebné jednotky, cieliť rast svalstva, riadiť procesy a teda zlepšovať celé držanie tela a zdravotný stav.

Viac informácií nájdete na oficiálnej stránke https://bodyfix.io.
Pre expertov: https://bodyfix.io/som-expert/

Mobilná aplikácia na stiahnutie:

Mám Android: http://bit.ly/StiahnutBodyFixpreAndroid
Mám iOS: http://bit.ly/StiahnutBodyFixiOS

 

Kontaktné osoby:

Patrik Konrády
konradypatrik@gmail.com
+421 948 399 462

Ján Široký
jansiroky@jansiroky.sk

Znalosti

Publikované

20/04/2017