Jelly

Tím Jellybo pracuje v grafickom štúdiu. Klienti dnes vyžadujú skvelé UX a UI, ktoré vedia vytvoriť napríklad vkusné webové mikroanimácie a mikrointerakcie. Ich programovanie je časovo náročné, teda aj pomerne drahé. Toto bol pre nás impulz na vytvorenie trhoviska, ktoré sme nazvali Jellybo. Našli sme tak trochu dieru na trhu ? Pri práci používame rôzne databanky – na fotky, hudbu, či webové šablóny. Databanka ale neexistuje na webové animácie – privítajte, prosím, marketplace Jellybo. ?

Môžete tam nájsť najrôznejšie mikroanimácie a mikroanimácie pre váš web a stiahnuť si ich za malý poplatok. Po zaplatení obdržíte mailom programátorsky kód animácie. Našou výhodou je, že ich customizácia a nasadenie na Váš web je spravené naozaj jednoducho, aby ste si používanie Jellybo animácií ozaj zamilovali.

Momentálne vytvárame animácie sami, ale túto platformu budujeme ako trhovisko. Je to miesto, kde príde človek, ktorý kúpou animácií ušetrí svoj čas a Jellybo je ten, kto ho prepojí s človekom, ktorého tvorba animácií baví a svoj talent teda môže na našej stránke zúročiť. Inak povedané – zarábať mnohokrát na niečom, čo vytvorí raz. ? Pretože pokiaľ je už raz kód vytvorený, jeho použitie nemá limit a prostredníctvom Jellyba môže jeho mikroanimácie uvidieť celý svet.

Viac informácií nájdete na oficiálnej stránke jellybo.com.

Kontaktná osoba

Norman Bystričan
tel. +421 948 355 017
e-mail: norman@litchi.sk

Znalosti

Publikované

21/11/2017